OFERUJEMY SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ AKUMULATORÓW BEZ MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

Sklep internetowy Amir zajmuje się sprzedażą akumulatorów. Nasza oferta obejmuje akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn budowlanych, kamperów, łodzi, zabawek elektrycznych, zasilaczy UPS. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną. Wszystkie dostępne akumulatory są nowe, objęte gwarancją producenta. Prowadzisz sklep, szukasz nowych dostawców? Skontaktuj się z nami.

AKUMULATORY BOLKÓW

Akumulatory samochodowe do diesla i benzyny, pojemności od 35Ah do 110Ah, o różnej mocy. Do nowych wymagających samochodów, a także do starszych w tym do zabytków. W naszej ofercie dostępne mamy produkty czołowych producentów takich jak Centra, Exide, Varta, Yuasa. Dostępne mamy także tanie akumulatory na każdą kieszeń. Posiadamy także prostowniki Stef-Pol, Noco, Adler oraz automatyczne ładowarki do akumulatorów motocyklowych. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz sam dobrać odpowiedni akumulator do swojego samochodu.

Akumulatory wysyłamy na cały kraj.


Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Akumulatory samochodowe Bolków – dolnośląskie

Oferujemy:

Wysyłkę akumulatorów pod wskazany adres. Zamówisz nie wychodząc z domu, a kurier przywiezie akumulator nawet na drugi dzień. Odbierzemy i zutylizujemy Twój stary akumulator bez dodatkowych kosztów. Paczki zabezpieczamy tak aby dotarły bezpiecznie w nienaruszonym stanie.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • - samochodów osobowych, ciężarowych,
  • - motocykli, skuterów, quadów,
  • - maszyn rolniczych, budowlanych,
  • - łodzi i kamperów,
  • - zasilaczy awaryjnych UPS,
  • - zabawek elektrycznych,
  • - kas fiskalnych.

  Akumulatory Bolków – dolnośląskie - produkty najwyższej jakości 


Więcej informacji pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bolków

 

akumulatory Bolków - dolnośląskie

Bolków

Woj. dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 609 289 100 

Sprzedaż wysyłkowa akumulatorów w obrębie miast: Bielawa, Bolesławiec, Dobromierz, Dzierżoniów, Głogów, Jastrowiec, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kaczorów, Kłodzko, Legnica, Lubin, Miłków, Mysłakowice, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Roztoka, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Zgorzelec.