Kontakt z nami


Sklep internetowy, Allegro
Bartosz Wilk tel. 609 289 100 e-mail:sklep@amir.net.pl
Sklepy stacjonarne
Wrocław ul. Św. Wincentego 39 tel. 71 37 22 123 ul. Piękna 22 tel. 71 33 31 554 ul. Karmelkowa 64A tel. 71 36 34 292 Wałbrzych ul. Długa 3C tel. 605 140 345 Kłodzko ul. Zajęcza 2D tel. 74 86 56 871 Świdnica ul. Licznikowa 8 tel. 74 85 12 872 Nowa Ruda ul. Piłsudskiego 22 tel. 74 87 22 970 Brzeg ul. Łokietka 2G/1 tel. 77 44 44 733 Wołów ul. Panieńska 1 tel. 71 31 95 819 Stara Łomnica 25 tel. 74 81 18 015
Biuro i Magazyn Główny
Stara Łomnica 25 57-521 Gorzanów tel.: 74 811 80 15 fax :74 812 18 82 e-mail: biuro@amir.net.pl
regionalny kierownik sprzedaży hurtowej
Jacek Duszenko tel. 667 457 500 e-mail: jacek.duszenko.amir@wp.pl
Mirosław Kubiak e-mail: m.kubiak@amir.net.pl tel. 609 118 100
kierownik sklepów firmowych
Andrzej Jankowski tel.605 071 220 e-mail: a.jankowski.amir@wp.pl
Oddziały sprzedaży hurtowej
Świdnica tel. stacjonarny 74 851 28 72 tel. komórkowy 609 203 606 e-mail: amirswidnica@wp.pl e-mail: zamowienia.swidnica@amir.net.pl Stara Łomnica tel. stacjonarny 74 81 180 15 fax 74 81 21 882 e-mail: biuro@amir.net.pl Wrocław tel. stacjonarny 71 36 34 292 tel. komórkowy 691 468 700 e-mail: karmelkowa@amir.net.pl
Akumulatory motocyklowe i pakiety Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, baterie litowe, SAFT
Aureliusz Graf tel. 71 37 22 123 e-mail: amirwincentego@wp.pl Dariusz Kukuła tel. 71 372 01 84 e-mail: d.kukula.amir@wp.pl Mariusz Zemrzycki tel. 74 811 80 15 e-mail: biuro@amir.net.pl
Wojciech Gerus tel. 74 851 28 72 e-mail: w.gerus.amir@wp.pl Piotr Banasik tel. 71 36 342 92 e-mail: p.banasik@amir.net.pl
Reklamacje hipermarketów – obsługa gwarancyjna producentów akumulatorów
Piotr Banasik tel. 71 36 342 92 e-mail: p.banasik@amir.net.pl
Wojciech Gerus tel. 74 85 128 72 e-mail: w.gerus.amir@wp.pl
Amir – Centralny Punkt Obsługi Gwarancyjnej
Piotr Bodzioch tel. 74 811 80 15 e-mail: biuro@amir.net.pl
Oleje , filtry, akcesoria samochodowe
Andrzej Grzelczyk tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl Marcin Sumera tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl
Piotr Zaremba tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl Lesław Purzycki tel. 74 87 229 70 e-mail: l.purzycki.amir@wp.pl
Części samochodowe (na zamówienie)
Piotr Zaremba tel. 74 865 68 71 e-mail: piotr.zaremba@amir.net.pl
Błażej Sztalinger tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl
Akumulatory rozruchowe , baterie , ogniwa trakcyjne i stacjonarne
Aureliusz Graf tel. 71 37 22 123 e-mail: amirwincentego@wp.pl Grzegorz Sularz tel. 605 140 345 e-mail: amirwincentego@wp.pl
Piotr Banasik tel. 691 498 700 e-mail: p.banasik@amir.net.pl