Regularny serwis i odgrzybianie klimatyzacji gwarantują czystość powietrza wewnątrz kabiny samochodu. Sprawny układ klimatyzacji zapewnia komfort podróżowania w upalne dni, dlatego warto zadbać o jego stan. Kompleksową obsługę klimatyzacji zapewnia warsztat samochodowy w Kłodzku na ulicy Zajęczej 2D. Korzystając z profesjonalnego sprzętu przywrócimy klimatyzację do działania. Na miejscu dostępne są filtry kabinowe wymieniane przy okazji odgrzybiania.

Nabijanie klimatyzacji Kłodzko

Nasza oferta skierowana jest do klientów w mieście Kłodzko i okolicach. W warsztacie nabijesz klimatyzację nowym czynnikiem, w przypadku usterki przeszkolony personel  zdiagnozuje i usunie awarię układu klimatyzacji. Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania i wymiana filtra kabinowego wyczyści zalegające w układzie alergeny i grzyby. Dzięki temu korzystanie z klimatyzacji nie narazi użytkowników na kłopoty ze zdrowiem. Odgrzybianie należy wykonywać regularnie raz w roku. Zadbaj o swoje zdrowie umów się już dziś na sprawdzenie szczelności układu i nabijanie klimatyzacji. Warsztat samochodowy w Kłodzku dostępny jest pod numerem telefonu 74 865 68 71

Serwis klimatyzacji w Kłodzku.

Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Nabijanie klimatyzacji Kłodzko – dolnośląskie

Warsztat samochodowy Kłodzko oferuje:

  • - nabijanie klimatyzacji czynnikiem R-1234yf (sprawdzenie szczelności, uzupełnianie czynnika),
  • - odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania,
  • - wymianę filtra kabinowego,
  • - pozostałe usługi warsztatu samochodowego dostępne tutaj: warsztat Kłodzko

Nabijanie klimatyzacji Kłodzko – dolnośląskie - mechanika pojazdowa


Więcej informacji o mieście pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kłodzko

Nabijanie klimatyzacji Kłodzko Zajęcza 2D

U nas nabijesz klimatyzację nowym czynnikiem R-1234yf

nabijanie klimatyzacji Kłodzko - dolnośląskie

Kłodzko

Woj. dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 74 865 68 71

Zapraszamy klientów z okolic: Bardo, Boguszyn, Bystrzyca Kłodzka, Boguszyn, Krosnowice, Polanica-zdrój, Szalejów Górny, Wojciechowice, Roszyce, Kamieniec, Młynów.