Sklep Amir oferuje szeroką gamę akumulatorów do samochodów i maszyn. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym można zamówić wysyłkowo. Jest także możliwość odbioru osobistego w jednym z naszych dziesięciu sklepów firmowych na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego.

AKUMULATORY CENTRA JELENIA GÓRA

W naszym sklepie znajdziesz poznańskie akumulatory Centra. Centra Futura - 3 lata gwarancji, pakiet assistance. Akumulator do samochodów wymagających najmocniejszego akumulatora. Centra Plus - szeroki wybór pojemności, dostępne modele do aut japońskich i koreańskich. Centra Standard - do starszych samochodów o mniejszym zapotrzebowaniu energetycznym. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, dobierz akumulator do swojego samochodu.

Akumulatory wysyłamy na cały kraj.


Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Akumulatory samochodowe Centra Futura Centra Plus – dolnośląskie

Oferujemy:

Wysyłkę akumulatorów pod wskazany adres. Nie musisz wychodzić z domu, kurier przywiezie akumulator nawet na drugi dzień. Odbierzemy i zutylizujemy Twój stary akumulator bez dodatkowych kosztów.

  Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • - samochodów osobowych, ciężarowych,
  • - motocykli, skuterów, quadów,
  • - maszyn rolniczych, budowlanych,
  • - łodzi i kamperów,
  • - zasilaczy awaryjnych UPS,
  • - zabawek elektrycznych,
  • - kas fiskalnych.

  Akumulatory Centra Jelenia Góra – dolnośląskie - produkty najwyższej jakości 


Więcej informacji o marce dostępne pod adresem:  https://pl.wikipedia.org/wiki/Centra

 

akumulatory Centra Jelenia Góra – dolnośląskie

Jelenia Góra

Woj. dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 609 289 100 

Sprzedaż wysyłkowa akumulatorów w obrębie miast : Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.