Sklep Amir oferuje szeroką gamę akumulatorów do samochodów i maszyn. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym można zamówić wysyłkowo. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w jednym z naszych dziesięciu sklepów firmowych na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego.

AKUMULATORY VARTA DZIERŻONIÓW

W naszej ofercie dostępne są niemieckie akumulatory Varta. Odpowiedni akumulator można wybrać spośród kilkunastu modeli podzielonych na trzy klasy. Akumulator Varta Silver przeznaczony do pojazdów wyposażonych w dużą ilość urządzeń elektrycznych, występuje także w wersji AGM do samochodów z systemem Start-Stop. Varta Blue do standardowo wyposażonych pojazdów, w wersji EFB do samochodów z podstawowym systemem Start-Stop. Varta Black do starszych pojazdów. Akumulatory wyposażone są w kratkę PowerFrame zapewniająca większą żywotność akumulatora. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, dobierz odpowiedni akumulator do swojego samochodu.

Akumulatory wysyłamy na cały kraj.


Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Akumulatory samochodowe Varta Silver Varta Blue Varta Black – dolnośląskie

Oferujemy:

Wysyłkę akumulatorów pod wskazany adres. Nie musisz wychodzić z domu, kurier przywiezie akumulator nawet na drugi dzień. Odbierzemy i zutylizujemy Twój stary akumulator bez dodatkowych kosztów.

  Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • - samochodów osobowych, ciężarowych,
  • - motocykli, skuterów, quadów,
  • - maszyn rolniczych, budowlanych,
  • - łodzi i kamperów,
  • - zasilaczy awaryjnych UPS,
  • - zabawek elektrycznych,
  • - kas fiskalnych.

  Akumulatory Varta Dzierżoniów – dolnośląskie - produkty najwyższej jakości 


Więcej informacji o marce dostępne pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/VARTA

 

akumulatory Varta Dzierżoniów – dolnośląskie

Dzierżoniów

Woj. dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 609 289 100 

Sprzedaż wysyłkowa akumulatorów w obrębie miast : Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Krotoszyce, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Prochowice, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.