Sklep Amir oferuje szeroką gamę akumulatorów do samochodów i maszyn. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym można zamówić wysyłkowo. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w jednym z naszych dziesięciu sklepów firmowych na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego. Jeśli nie jesteś pewny skontaktuj się z nami, pomożemy w doborze odpowiedniego akumulatora.

AKUMULATORY WROCŁAW

W naszej ofercie znajdziesz akumulatory przeznaczone do samochodów o najwyższych wymaganiach elektrycznych. Posiadamy akumulatory takich marek jak Centra, Varta, Yuasa. Dostępne mamy także tańsze zamienniki na każdą kieszeń. U nas dostaniesz akumulator do samochodu z systemem Start-Stop.

Akumulatory wysyłamy na cały kraj, można je także odebrać we Wrocławiu.


Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Akumulatory samochodowe Wrocław – dolnośląskie

Oferujemy:

Montaż zakupionego akumulatora na miejscu, utylizację starego akumulatora. Sprawdzenie ładowania i poborów w pojeździe. Odbiór osobisty akumulatorów we Wrocławiu na ulicy Karmelkowej 64a, Pięknej 22, Św. Wincentego 39. Bezpłatnie sprawdzimy Twój akumulator.

  Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • - samochodów osobowych, ciężarowych,
  • - motocykli, skuterów, quadów,
  • - maszyn rolniczych, budowlanych,
  • - łodzi i kamperów,
  • - zasilaczy awaryjnych UPS,
  • - zabawek elektrycznych,
  • - kas fiskalnych.

  Akumulatory Wrocław – dolnośląskie - produkty najwyższej jakości 


Więcej informacji pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wroc%C5%82aw

 

akumulatory Wrocław – dolnośląskie

Wrocław

Woj. dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 609 289 100 

Sprzedaż wysyłkowa akumulatorów w obrębie miast : Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.