Sklep Amir oferuje szeroką gamę akumulatorów do samochodów i maszyn. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym można zamówić wysyłkowo. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w jednym z naszych dziesięciu sklepów firmowych na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego. Jeśli nie jesteś pewny skontaktuj się z nami, pomożemy w doborze odpowiedniego akumulatora.

AKUMULATORY VARTA WROCŁAW

W naszej ofercie dostępne są niemieckie akumulatory Varta odznaczające się wysoką niezawodnością. Odpowiedni akumulator można wybrać spośród kilku klas produków. Akumulator Varta Silver przeznaczony do najbardziej wymagających pojazdów, występuje także w wersji AGM do samochodów z systemem Start-Stop. Varta Blue do standardowo wyposażonych pojazdów, w wersji EFB do samochodów z podstawowym systemem Start-Stop. Varta Black do starszych pojazdów. Akumulatory wyposażone są w kratkę PowerFrame zapewniająca większą żywotność akumulatora.

Akumulatory wysyłamy na cały kraj, można je także odebrać we Wrocławiu.


Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Akumulatory samochodowe Varta Silver Varta Blue Varta Black – dolnośląskie

Oferujemy:

Montaż zakupionego akumulatora na miejscu, utylizację starego akumulatora. Sprawdzenie ładowania i poborów w pojeździe. Odbiór osobisty akumulatorów we Wrocławiu na ulicy Karmelkowej 64a, Pięknej 22, Św. Wincentego 39. Bezpłatnie sprawdzimy Twój akumulator.

  Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • - samochodów osobowych, ciężarowych,
  • - motocykli, skuterów, quadów,
  • - maszyn rolniczych, budowlanych,
  • - łodzi i kamperów,
  • - zasilaczy awaryjnych UPS,
  • - zabawek elektrycznych,
  • - kas fiskalnych.

  Akumulatory Varta Wrocław – dolnośląskie - produkty najwyższej jakości 


Więcej informacji o marce dostępne pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/VARTA

 

akumulatory Varta Wrocław – dolnośląskie

Wrocław

Woj. dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 609 289 100 

Sprzedaż wysyłkowa akumulatorów w obrębie miast : Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.