Amir sklep internetowy zajmujący się sprzedażą akumulatorów oraz akcesoriów do akumulatorów. Oferta sklepu obejmuje prostowniki, ładowarki, akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, akumulatory do motocykli, maszyn budowlanych, akumulatory do kamperów, łodzi, zabawek elektrycznych, zasilaczy UPS. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną. Wszystkie dostępne produkty są nowe, objęte gwarancją producenta.

AKUMULATORY MOTOCYKLOWE OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Posiadamy szeroką ofertę akumulatorów do motocykli i skuterów. W naszym sklepie dostępne są akumulatory Yuasa, Varta, Exide, Unibat, Bpower. Wszystkie akumulatory sprzedajemy w zestawie z elektrolitem i śrubami montażowymi. Dostępne mamy również akumulatory uformowane gotowe do użytkowania. Oferujemy akumulatory kwasowe z płynnym elektrolitem, a także bezobsługowe AGM i żelowe. Wyszukiwarka akumulatorów dostępna w naszym serwisie internetowym pomoże każdemu w doborze odpowiedniego akumulatora.

Nasz oferta to także akumulatory samochodowe. Różnorodność dostępnych typów sprawia, że każdy kto poszukuje akumulatora do samochodu znajdzie odpowiedni w naszym sklepie. Akumulatory do diesla i benzyny, do bogato wyposażonych samochodów z systemem Start-Stop. Dostępne mamy akumulatory Centra, Exide, Varta, Yuasa. Tanie, wytrzymałe zamienniki charakteryzujące się dobrym stosunkiem jakości do ceny również wchodzą w skład naszej oferty. U nas zaopatrzysz się w prostowniki, urządzenia rozruchowe oraz automatyczne ładowarki do baterii motocyklowych. Prostowniki Stef-Pol, Noco, Adler poradzą sobie z naładowaniem różnych typów akumulatorów.

Akumulatory do maszyn budowlanych stanowią część naszego asortymentu. Akumulatory do koparek, wózków widłowych, buldożerów i innych. Akumulatory odpowiednio dostosowane do pracy w ciężkich warunkach, odporne na wibracje i niskie temperatury. Polecamy akumulatory Varta Promotive, Yuasa Cargo, Centra HD, Perfect HD.

Akumulatory wysyłamy na cały kraj.

Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu

Akumulatory samochodowe, motocyklowe Ostrowiec Świętokrzyski – świętokrzyskie

Oferujemy:

Wysyłkę akumulatorów pod wskazany adres. Zamówisz z domu, a kurier przywiezie akumulator nawet na drugi dzień (w przypadku zamówienia do godziny 12:00). Odbierzemy i zutylizujemy Twój stary akumulator bez dodatkowych kosztów z Twojej strony. Paczki zabezpieczamy tak aby dotarły do Ciebie bezpiecznie w nienaruszonym stanie.

W naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • - samochodów ciężarowych,
  • - motocykli, skuterów, quadów,
  • - maszyn rolniczych, budowlanych,
  • - łodzi i kamperów,
  • - zasilaczy awaryjnych UPS, oświetlenia awaryjnego
  • - zabawek elektrycznych,
  • - maszyn czyszczących,
  • - wózków inwalidzkich,
  • - urządzeń medycznych,
  • - kas fiskalnych.

  Akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski – świętokrzyskie – produkty najwyższej jakości 


Więcej informacji pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ostrowiec Świętokrzyski

 

akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski - świętokrzyskie

Ostrowiec Świętokrzyski

Woj. świętokrzyskie

Telefon kontaktowy: 609 289 100 

Sprzedaż wysyłkowa akumulatorów w obrębie miast: Bodzentyn, Busko-Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Daleszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Koprzywnica, Kunów, Małogoszcz, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stąporków, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa.