• Koszyk jest pusty
KOSZYK Suma:0.00zł
 

Kontakt

Biuro i Magazyn Główny

Skontaktuj się z nami

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Stara Łomnica 25
57-521 Gorzanów
tel.: 74 811 80 15
fax :74 812 18 82
e-mail: biuro@amir.net.pl
DZIAŁ HANDLOWY
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY HURTOWEJ
Jacek Duszenko 
e-mail: jacek.duszenko.amir@wp.pl
tel. 667 457 500
KIEROWNIK SKLEPÓW FIRMOWYCH
Andrzej Jankowski
tel.605 071 220 e-mail: a.jankowski.amir@wp.pl
KONSULTANCI

 

Oddziały sprzedaży hurtowej
Świdnicatel. stacjonarny 74 851 28 72
tel. komórkowy 609 203 606
e-mail: amirswidnica@wp.pl
e-mail: zamowienia.swidnica@amir.net.pl
Wrocławtel. stacjonarny 71 36 34 292
tel. komórkowy 691 468 700
e-mail: karmelkowa@amir.net.pl
Stara Łomnicatel. stacjonarny 74 81 180 15
fax 74 81 21 882
e-mail: biuro@amir.net.pl
Sklep internetowy, Allegro
Bartosz Wilk tel. 609 289 100e-mail:sklep@amir.net.pl
Sklepy stacjonarne
Świdnica ul. Licznikowa 8tel. 74 85 12 872
Wrocław ul. Św. Wincentego 39tel. 71 37 22 123
Wrocław ul. Piękna 22tel. 71 33 31 554
Wrocław ul. Karmelkowa 64Atel. 71 36 34 292
Kłodzko ul. Zajęcza 2Dtel. 74 86 56 871
Brzeg ul. Łokietka 2G/1tel. 77 44 44 733
Nowa Ruda ul. Piłsudskiego 22tel. 74 87 22 970
Wołów ul. Panieńska 1tel. 71 31 95 819
Stara Łomnica 25tel. 74 81 18 015
Akumulatory motocyklowe i pakiety Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, baterie litowe, SAFT
Aureliusz Graf tel. 71 37 22 123/605 140 345e-mail: amirwincentego@wp.pl
Dariusz Kukuła tel. 71 372 01 84e-mail: d.kukula.amir@wp.pl
Mariusz Zemrzycki tel.  74 811 80 15e-mail: biuro@amir.net.pl
Wojciech Gerus tel. 74 851 28 72e-mail: w.gerus.amir@wp.pl
Piotr Banasik tel. 71 36 342 92e-mail: p.banasik@amir.net.pl
 Reklamacje hipermarketów – obsługa gwarancyjna producentów akumulatorów
Sławomir Cichla tel. 512 484 425e-mail: s.cichla.amir@wp.pl
Piotr Banasik tel. 71 36 342 92e-mail: p.banasik@amir.net.pl
Wojciech Gerus tel. 74 85 128 72e-mail: w.gerus.amir@wp.pl
Amir – Centralny Punkt Obsługi Gwarancyjnej
Piotr Bodzioch tel. 74 811 80 15e-mail:   biuro@amir.net.pl
Oleje , filtry, akcesoria samochodowe
Andrzej Grzelczyk tel. 74 865 68 71e-mail: amirklodzko@wp.pl
Marcin Sumera tel. 74 865 68 71e-mail: amirklodzko@wp.pl
Piotr Zaremba tel. 74 865 68 71e-mail: amirklodzko@wp.pl
Lesław  Purzycki  tel. 74 87 229 70e-mail: l.purzycki.amir@wp.pl  
  Części samochodowe (na zamówienie), klimatyzacja samochodowa
Piotr Zaremba tel. 74 865 68 71e-mail: piotr.zaremba@amir.net.pl
Błażej Sztalinger tel. 74 811 80 15e-mail:   biuro@amir.net.pl
Akumulatory rozruchowe , baterie , ogniwa trakcyjne i stacjonarne
Aureliusz Graf tel. 71 37 22 123/605 140 345e-mail: amirwincentego@wp.pl
Grzegorz Sularz tel. 71 37 22 123/605 140 345e-mail: amirwincentego@wp.pl
Piotr Banasik, tel. 691 498 700e-mail: p.banasik@amir.net.pl
Sławomir Cichla   tel. 512 484 425e-mail: s.cichla.amir@wp.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij