• Koszyk jest pusty
KOSZYK Suma:0.00zł
 

Kontakt

Biuro i Magazyn Główny

Skontaktuj się z nami

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Stara Łomnica 25
57-521 Gorzanów
tel.: 74 811 80 15
fax :74 812 18 82
e-mail: biuro@amir.net.pl
DZIAŁ HANDLOWY
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY HURTOWEJ REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY HURTOWEJ
Jacek Duszenko Mirosław Kubiak
e-mail: jacek.duszenko.amir@wp.pl e-mail: m.kubiak@amir.net.pl
tel. 667 457 500 tel. 609 118 100
KIEROWNIK SKLEPÓW FIRMOWYCH
Andrzej Jankowski
tel.605 071 220 e-mail: a.jankowski.amir@wp.pl
KONSULTANCI

 

Oddziały sprzedaży hurtowej
Świdnica tel. stacjonarny 74 851 28 72
tel. komórkowy 609 203 606
e-mail: amirswidnica@wp.pl
e-mail: zamowienia.swidnica@amir.net.pl
Wrocław tel. stacjonarny 71 36 34 292
tel. komórkowy 691 468 700
e-mail: karmelkowa@amir.net.pl
Stara Łomnica tel. stacjonarny 74 81 180 15
fax 74 81 21 882
e-mail: biuro@amir.net.pl
Sklep internetowy, Allegro
Bartosz Wilk tel. 609 289 100 e-mail:sklep@amir.net.pl
Sklepy stacjonarne
Świdnica ul. Licznikowa 8 tel. 74 85 12 872
Wrocław ul. Św. Wincentego 39 tel. 71 37 22 123
Wrocław ul. Piękna 22 tel. 71 33 31 554
Wrocław ul. Karmelkowa 64A tel. 71 36 34 292
Kłodzko ul. Zajęcza 2D tel. 74 86 56 871
Brzeg ul. Łokietka 2G/1 tel. 77 44 44 733
Nowa Ruda ul. Piłsudskiego 22 tel. 74 87 22 970
Wołów ul. Panieńska 1 tel. 71 31 95 819
Stara Łomnica 25 tel. 74 81 18 015
Akumulatory motocyklowe i pakiety Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, baterie litowe, SAFT
Aureliusz Graf tel. 71 37 22 123/605 140 345 e-mail: amirwincentego@wp.pl
Dariusz Kukuła tel. 71 372 01 84 e-mail: d.kukula.amir@wp.pl
Mariusz Zemrzycki tel.  74 811 80 15 e-mail: biuro@amir.net.pl
Wojciech Gerus tel. 74 851 28 72 e-mail: w.gerus.amir@wp.pl
Piotr Banasik tel. 71 36 342 92 e-mail: p.banasik@amir.net.pl
 Reklamacje hipermarketów – obsługa gwarancyjna producentów akumulatorów
Sławomir Cichla tel. 512 484 425 e-mail: s.cichla.amir@wp.pl
Piotr Banasik tel. 71 36 342 92 e-mail: p.banasik@amir.net.pl
Wojciech Gerus tel. 74 85 128 72 e-mail: w.gerus.amir@wp.pl
Amir – Centralny Punkt Obsługi Gwarancyjnej
Piotr Bodzioch tel. 74 811 80 15 e-mail:   biuro@amir.net.pl
Oleje , filtry, akcesoria samochodowe
Andrzej Grzelczyk tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl
Marcin Sumera tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl
Piotr Zaremba tel. 74 865 68 71 e-mail: amirklodzko@wp.pl
Lesław  Purzycki  tel. 74 87 229 70 e-mail: l.purzycki.amir@wp.pl  
  Części samochodowe (na zamówienie), klimatyzacja samochodowa
Piotr Zaremba tel. 74 865 68 71 e-mail: piotr.zaremba@amir.net.pl
Błażej Sztalinger tel. 74 811 80 15 e-mail:   biuro@amir.net.pl
Akumulatory rozruchowe , baterie , ogniwa trakcyjne i stacjonarne
Aureliusz Graf tel. 71 37 22 123/605 140 345 e-mail: amirwincentego@wp.pl
Grzegorz Sularz tel. 71 37 22 123/605 140 345 e-mail: amirwincentego@wp.pl
Piotr Banasik, tel. 691 498 700 e-mail: p.banasik@amir.net.pl
Sławomir Cichla   tel. 512 484 425 e-mail: s.cichla.amir@wp.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij